Tootekood: 26.00M-SMDXT224
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 26.00M-SMDXT224
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Frequency
  • Resonator tolerance
  • Frequency stability
  • Type of resonator
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 26MHz; ±10ppm; 9pF; SMD; 2.6x2.1x0.65mm
Mounting SMD
Operating temperature -10...70°C
Body dimensions 2.6x2.1x0.65mm
Capacitance 9pF
Frequency 26MHz
Resonator tolerance ±10ppm
Frequency stability ±10ppm