Switch Ethernet
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2682290000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 2682290000
Spetsifikatsioon tootele Switch Ethernet
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating temperature | -40...75°C |
| IP rating | IP30 |
| Width | 52mm |
| Height | 144mm |
| Kind of module | managed |
| Number of ports | 8 |
| Depth | 107mm |
| Connection | RJ45 |