Tootekood: 275.256-508300/221K02
Tootja: ELECTRONICON
Tootja tootekood: 275.256-508300/221K02
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating voltage
  • Leads
  • Height
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Reactive power
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; three phase; 18kVAR; 480VAC; 33A; 83uF
Mounting M12 screw
Operating voltage 440V AC, 480V AC
Leads screw terminals
Height 230mm
Operating current 33A
Body dimensions Ø85x230mm
Diameter 85mm
Capacitance 83µF