Tootekood: 275.258-410000/221K02
Tootja: ELECTRONICON
Tootja tootekood: 275.258-410000/221K02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; three phase; 18.2kVAR; 440VAC; 36A
Mounting M12 screw
Operating voltage 400V AC, 440V AC
Leads screw terminals
Height 245mm
Operating current 36A
Body dimensions Ø85x245mm
Diameter 85mm
Capacitance 100µF