Tootekood: 275.525-601700/221K02
Tootja: ELECTRONICON
Tootja tootekood: 275.525-601700/221K02
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating voltage
  • Max. operating current
  • Leads
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Capacitors features
  • Reactive power
  • Reactive power
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; three phase; 2.5kVAR; 400VAC; Ø60x164mm
Mounting M12 screw
Operating voltage 400V AC, 440V AC
Max. operating current 6A
Leads screw terminals
Operating current 3.6A
Body dimensions Ø60x164mm
Diameter 60mm
Capacitance 17µF