Tootekood: 275.525-701400/221K02
Tootja: ELECTRONICON
Tootja tootekood: 275.525-701400/221K02
  • Leads
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; three phase; 2kVAR; 400VAC; Ioper: 3.6A
Mounting M12 screw
Operating voltage 400V AC, 440V AC
Max. operating current 5A
Leads screw terminals
Operating current 3.6A
Body dimensions Ø60x164mm
Diameter 60mm
Capacitance 14µF