Tootekood: 275.545-504000/221K02
Tootja: ELECTRONICON
Tootja tootekood: 275.545-504000/221K02
  • Leads
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; three phase; 6.25kVAR; 400VAC; 40uF
Mounting M12 screw
Operating voltage 400V AC, 440V AC
Max. operating current 17A
Leads screw terminals
Operating current 10A
Body dimensions Ø75x164mm
Diameter 75mm
Capacitance 40µF