Tootekood: 275.546-505800/221K02
Tootja: ELECTRONICON
Tootja tootekood: 275.546-505800/221K02
  • Leads
  • Height
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; three phase; 10kVAR; 440VAC; Ø75x230mm
Mounting M12 screw
Operating voltage 440V AC, 480V AC, 400V AC
Max. operating current 23A
Leads screw terminals
Height 230mm
Body dimensions Ø75x230mm
Diameter 75mm
Capacitance 58µF