2765190000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
2765190000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 2765190000
Spetsifikatsioon tootele 2765190000
| Mounting | socket |
| Operating temperature | -25...55°C |
| Current rating | 10A |
| Rated coil voltage | 220V DC |
| Contacts configuration | DPDT |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 20ms |
| Release time | 20ms |