Screw; M3x25; 0.5; Head: cheese head; slotted; steel; zinc
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
29318
Tootja: KEYSTONE
Tootja tootekood: 29318
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M3x25; 0.5; Head: cheese head; slotted; steel; zinc
| Material | steel |
| Length | 25mm |
| Thread | M3 |
| Plating material | zinc |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| Kind of cut | slotted |
| Head height | 1.7mm |
| Head diameter | 6mm |