Screw; M3x6; 0.5; Head: cheese head; slotted; polyamide
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
29341
Tootja: KEYSTONE
Tootja tootekood: 29341
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M3x6; 0.5; Head: cheese head; slotted; polyamide
| Material | polyamide |
| Length | 6mm |
| Thread | M3 |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| Kind of cut | slotted |
| Head height | 1.7mm |
| Head diameter | 5.4mm |