Tootekood: 293D105X9025A2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D105X9025A2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; Case: A; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 25V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 1µF