Tootekood: 293D106X06R3A2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D106X06R3A2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 10uF; 6.3VDC; SMD; Case: A; 1206; ±20%
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF