Tootekood: 293D106X9025B2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D106X9025B2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 10uF; 25VDC; SMD; Case: B; 1411; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case B
Operating voltage 25V DC
Case - inch 1411
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF