Tootekood: 293D107X9016D2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D107X9016D2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 100uF; 16VDC; SMD; Case: D; 2917; ±10%
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 16V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 100µF