Tootekood: 293D156X9010C2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D156X9010C2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 15uF; 10VDC; SMD; Case: C; 2312; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 10V DC
Case - inch 2312
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 15µF