Tootekood: 293D225X9010A2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D225X9010A2TE3
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 2.2uF; 10VDC; SMD; Case: A; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 10V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 2.2µF