Tootekood: 293D336X9010C2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D336X9010C2TE3
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 33uF; 10VDC; SMD; Case: C; 2312; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 10V DC
Case - inch 2312
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 33µF