Tootekood: 293D476X9025D2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D476X9025D2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 47uF; 25VDC; SMD; Case: D; 2917; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 25V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 47µF