Tootekood: 293D476X96R3B2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 293D476X96R3B2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 47uF; 6.3VDC; SMD; Case: B; 1411; ±10%
Mounting SMD
Case B
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 1411
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 47µF