Tootekood: 2BZX84C13
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: 2BZX84C13
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 13V; 21mA; SMD; reel,tape; SOT23
Mounting SMD
Case SOT23
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure common anode, double
Power dissipation 300mW
Type of diode Zener
Zener voltage 13V