Tootekood: 2BZX84C22
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: 2BZX84C22
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 22V; 13mA; SMD; reel,tape; SOT23
Mounting SMD
Case SOT23
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure common anode, double
Power dissipation 300mW
Type of diode Zener
Zener voltage 22V