Tootekood: 2BZX84C6V8
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: 2BZX84C6V8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 6.8V; 42mA; SMD; reel,tape; SOT23
Mounting SMD
Case SOT23
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure common anode, double
Power dissipation 300mW
Type of diode Zener
Zener voltage 6.8V