Motor: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SIEK 80-2B2
Tootja: BESEL
Tootja tootekood: 2SIEK 80-2B2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Motor: AC
| Mounting | flange |
| Supply voltage | 230/400V AC |
| Power | 1.1kW |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | RAL5010 |
| Weight | 9.8kg |
| Electrical connection | screw terminals |
| Insulation class | F |
| Kind of motor | 3-phase |
| Motors features | continuous operation S1 |
| Type of motor | AC |