Fuse, Surface Mount, 5 A, HCF Series, 125 V, 125 V, Fast Acting, 3220
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
3-101-056
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3-101-056
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse, Surface Mount, 5 A, HCF Series, 125 V, 125 V, Fast Acting, 3220
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -50...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | tinned |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 5A |
| Rated voltage | 125V AC, 125V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |