Fuse, Surface Mount, Thin Film, 3 A, MGA-A Series, 125 V, 125 V, Very Fast Acting, 1206
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
3-103-123
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3-103-123
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse, Surface Mount, Thin Film, 3 A, MGA-A Series, 125 V, 125 V, Very Fast Acting, 1206
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | nickel |
| Current rating | 3A |
| Rated voltage | 125V AC, 125V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | ultra rapid |