Microswitch TACT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
3.14.002.678/0000
Tootja: RAFI
Tootja tootekood: 3.14.002.678/0000
Spetsifikatsioon tootele Microswitch TACT
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Type of switch | microswitch TACT |
| Leads | for PCB |
| Illumination | LED |
| Key stroke | 0.5mm |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Switching method | OFF-(ON) |
| Button height | 12.5mm |