Fuse: fuse; 6.3A; 10kV; industrial; Imin.break: 22A; 80N
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
3000613.6,3
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 3000613.6,3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 6.3A; 10kV; industrial; Imin.break: 22A; 80N
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 29W |
| Length | 442mm |
| D dimension | 53mm |
| Current rating | 6.3A |
| Max. voltage | 24kV |
| Type of fuse | fuse |
| Breaking capacity | 63kA |
| Fuses features | with striker |
| Minimal breaking current | 22A |
| Voltage min. | 10kV |
| Strike force | 80N |