Relay Contactor, 5TT5 Series, 4PST-NC, 4P, 25 A, 400 VAC, Control 230 VAC 220VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
30021879
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 5TT5033-0
Spetsifikatsioon tootele Relay Contactor, 5TT5 Series, 4PST-NC, 4P, 25 A, 400 VAC, Control 230 VAC 220VDC
| Control voltage | 220V DC või 230V AC |
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 25 A |
| IP rating | IP20 |
| Leads | screw terminals |
| Weight | 230g |
| Type of contactor | 4-pole installation |
| Contacts configuration | NC x4 |