LED lamp; CorePro; warm white; B22; 230VAC; 470lm; 6W; 2700K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
30029306
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: CorePro LEDbulb 6-40W 827 B22
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; CorePro; warm white; B22; 230VAC; 470lm; 6W; 2700K; CRImin: 80
| Colour | warm white |
| Length | 108mm |
| Diameter | 60mm |
| Power consumption | 6W |
| Rated voltage | 220/240V AC |
| Luminosity | 470lm |
| Beam divergence | 200º |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | B22 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Net weight | 76g |