Fuse: fuse; 16A; 10kV; industrial; Imin.break: 56A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
3017613.16
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 3017613.16
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 16A; 10kV; industrial; Imin.break: 56A
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 37W |
| Length | 367mm |
| D dimension | 53mm |
| Current rating | 16A |
| Type of fuse | fuse |
| Breaking capacity | 63kA |
| Minimal breaking current | 56A |
| Voltage min. | 10kV |