Fuse: fuse; 6.3A; 10kV; industrial; Imin.break: 22A
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
3018013.6,3
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 3018013.6,3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 6.3A; 10kV; industrial; Imin.break: 22A
| Kind of fuse | industrial |
| Length | 292mm |
| D dimension | 53mm |
| Current rating | 6.3A |
| Max. voltage | 24kV |
| Type of fuse | fuse |
| Minimal breaking current | 22A |
| Voltage min. | 10kV |