Fuse: fuse; 2A; 10kV; industrial; Imin.break: 16A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
3037411.2
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 3037411.2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 2A; 10kV; industrial; Imin.break: 16A
| Kind of fuse | industrial |
| Length | 340mm |
| D dimension | 39.6mm |
| Current rating | 2A |
| Max. voltage | 24kV |
| Type of fuse | fuse |
| Minimal breaking current | 16A |
| Voltage min. | 10kV |