LED lamp; cool white; G9; 230VAC; 90lm; 1.2W; 270°; 6000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
30476
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 30476
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; G9; 230VAC; 90lm; 1.2W; 270°; 6000K
| Colour | cool white |
| Length | 37mm |
| Diameter | 14mm |
| Power consumption | 1.2W |
| Rated voltage | 230V AC |
| Luminosity | 90lm |
| Viewing angle | 270° |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | equivalent to 13W |
| Kind of handle | G9 |
| Colour temperature | 6000K |