Fuse: fuse; aM; 315A; 500VAC; industrial; NH2
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
315NHM2B
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 315NHM2B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aM; 315A; 500VAC; industrial; NH2
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 23W |
| Current rating | 315A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aM |
| Breaking capacity | 120kA |