Tootekood: 32.768K7PI/3215E
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 32.768K7PI/3215E
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Frequency
  • Frequency stability
  • Type of resonator
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 32.768kHz; 12.5pF; SMD; 3.2x1.5x0.8mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 3.2x1.5x0.8mm
Capacitance 7pF
Frequency 32.768kHz
Frequency stability ±20ppm