Fuse: fuse
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
3402.0018.22
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3402.0018.22
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Contact plating | tinned |
| Power dissipation | 690mW |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 6.3A |
| Rated voltage | 63V AC, 63V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 50A |