Fuse: fuse; 4A; 125VAC; 125VDC; time-lag; automotive; 11x4.6x3.9mm
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Tootekood:
3403.0122.24
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3403.0122.24
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 4A; 125VAC; 125VDC; time-lag; automotive; 11x4.6x3.9mm
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | automotive |
| Contact plating | tinned |
| Power dissipation | 240mW |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 125V AC, 125V DC |
| Voltage drop | 60mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 100A |