Fuse: fuse; 25A; 125VAC; 72VDC; time-lag; ceramic; 15.4x5.35x5.35mm
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
3403.0288.11
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3403.0288.11
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 25A; 125VAC; 72VDC; time-lag; ceramic; 15.4x5.35x5.35mm
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 25A |
| Rated voltage | 72V DC, 125V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 500A |