Fuse: fuse; 375mA; 125VAC; 125VDC; quick blow; 7.4x3.1x2.6mm; SMD
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
3404.0044.22
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3404.0044.22
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 375mA; 125VAC; 125VDC; quick blow; 7.4x3.1x2.6mm; SMD
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Contact plating | tinned |
| Power dissipation | 370mW |
| Contact material | copper alloy |
| Rated voltage | 125V AC, 125V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 100A |