Fuse: fuse; 3.5A; 125VAC; 125VDC; quick blow; SMD; OMK 125; copper
Kordarv:
750.0
Minimum quantity:
750.0
Tootekood:
3404.2315.22
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3404.2315.22
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 3.5A; 125VAC; 125VDC; quick blow; SMD; OMK 125; copper
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Contact plating | tinned |
| Power dissipation | 490mW |
| Contact material | copper |
| Current rating | 3.5A |
| Rated voltage | 125V AC, 125V DC |
| Voltage drop | 140mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 100A |