Fuse: fuse
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
3404.2413.22
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3404.2413.22
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 500mA |
| Rated voltage | 250V DC, 277V AC, 125V DC, 250V AC |
| Voltage drop | 264mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 200A |