Fuse: fuse; 630mA; 250VAC; 125VDC; quick blow; ceramic; SMD; UMK 250
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
3404.2464.11
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3404.2464.11
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 630mA; 250VAC; 125VDC; quick blow; ceramic; SMD; UMK 250
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 630mA |
| Rated voltage | 125V DC, 250V AC |
| Voltage drop | 350mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |