Fuse: fuse
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
3404.2472.22
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3404.2472.22
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 125V DC, 250V AC |
| Voltage drop | 100mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 100A |