Fuse: fuse; 2A; 32VAC; 32VDC; ultra rapid; 1.6x0.8x0.6mm; SMD; USF
Kordarv:
15000.0
Minimum quantity:
15000.0
Tootekood:
3412.0119.26
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 3412.0119.26
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 2A; 32VAC; 32VDC; ultra rapid; 1.6x0.8x0.6mm; SMD; USF
| Mounting | SMD |
| Resistance | 28mΩ |
| Operating temperature | -55...90°C |
| Contact plating | gold-plated, nickel plated |
| Contact material | copper |
| Current rating | 2A |
| Rated voltage | 32V AC, 32V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | ultra rapid |
| Breaking capacity | 50A |