Washer; internally serrated,externally serrated; M20; D=39mm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
3539074
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 3539074
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; internally serrated,externally serrated; M20; D=39mm
| Material | hardened steel |
| Series | NORD-LOCK |
| Height | 3.4mm |
| Thread | M20 |
| Internal diameter | 21.4mm |
| Outside diameter | 39mm |
| Plating material | zinc |
| Type of spacer | washer |
| Kind of washer | externally serrated, internally serrated |
| BN standard | 65212 |