Fuse: fuse; aM; 355A; 500VAC; industrial; NH3
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
355NHM3B
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 355NHM3B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aM; 355A; 500VAC; industrial; NH3
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 27W |
| Current rating | 355A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH3 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aM |
| Breaking capacity | 120kA |