Fuse: fuse; gG,gL; 35A; 500VAC; industrial; NH0
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
35NHG0B
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 35NHG0B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 35A; 500VAC; industrial; NH0
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 4.7W |
| Current rating | 35A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH0 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |