Screw; for metal; 5x8; Head: cheese head; Torx®; TX25; Øhead: 9.5mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
3815119
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 3815119
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; for metal; 5x8; Head: cheese head; Torx®; TX25; Øhead: 9.5mm
| Material | stainless steel |
| Length | 8mm |
| Thread | 5 |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| DIN standard | 7500 |
| Kind of cut | Torx® |
| Head height | 3.7mm |
| Mechanical elements features | self-forming thread |
| Head diameter | 9.5mm |
| Screw application | for metal |