Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP65; Body: white; 30W; 230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
38704
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 38704
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP65; Body: white; 30W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -40...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | neutral white |
| Body colour | white |
| Body dimensions | 174.5x123.5x54mm |
| Power consumption | 30W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Light source | LED |
| Mounting height | 2...5m |